Odpowiedzialność sprzedawcy

Odpowiedzialność sprzedawcy

Informujemy, że przysługuje Państwu prawo reklamowania produktu z tytułu odpowiedzialności sprzedawcy za towar niezgodny z umową.

W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową przed upływem 6 miesięcy od dnia wydania towaru (domniemywa się, że niezgodność istniała w chwili wydania towaru), mogą Państwo zgłosić roszczenia.

Czego mogą Państwo oczekiwać?

Jeśli produkt jest niezgodny z umową mają Państwo prawo do nieodpłatnej naprawy produktu lub jego wymiany na nowy. Koszty transportu niezgodnego towaru ponosi Sprzedawca.

Jeśli naprawa lub wymiana okażą się niemożliwe lub będą wymagały zbyt wiele czasu lub zbyt wysokich kosztów lub będą wiązały się ze znacznymi niedogodnościami, mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy.

W ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia odpowiemy na zgłoszenie. Brak odpowiedzi naszej sprawi że żądania automatycznie zostaną uznane.

Jak zgłosić niezgodność?

Najlepiej za pośrednictwem emaila. Prosimy o podanie numeru zamówienia, danych kontaktowych, opisu niezgodności, najlepiej popartej zdjęciem oraz oczekiwań co do naprawy/ wymiany towaru. Jeżeli niezgodność zostanie potwierdzona, poprosimy Państwa o odesłanie niezgodnego towaru.

Informujemy, że sklep nie przyjmuje żadnych paczek za pobraniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *