Are U 9ted? 2017

Are U 9ted? po raz drugi

II edycja zlotu Are U 9ted?, która odbyła się w dniach 16-18 czerwca 2017, to w pierwszej kolejności zmiana miejsca spotkania. Organizatorzy przenieśli imprezę nad zalew Tatar. Duża scena, boiska zastawione modyfikowanymi autami, stoiska sponsorów, w tym nasze kosmetyki i akcesoria samochodowe premium, oraz część gastronomiczna. Bardzo fajne prowadzenie imprezy, otwarci ludzie, przyjazna atmosfera – to niewątpliwe atuty zlotów pod znaku Are U 9ted?.
Ale ten event to także gustowne projekty tuningowe, trochę klasyki, jest też miejsce na indywidualność 🙂 Docenione zostają projekty z charakterem, pozostające w pamięci na długo. Do historii wpisze się powtarzany wielokrotnie komentarz „jest gnuj”…


Byliśmy, widzieliśmy, poznaliśmy


Na naszym stoisku tym razem największym powodzeniem cieszyły się akcesoria od Wo-Wo, niezmiennie Ultra Violet i woski premium od MadCow Detailing. Cieszymy się, gdy właściciele podchodzący z takim zaangażowaniem i atencją do swoich pojazdów, zwracają uwagę na jakość kosmetyków, którymi pielęgnują swoje auta. Na takich imprezach szczególnie przydatne są quick detailery, duże zapasy ściereczek z mikrofibry oraz dressingi do opon. Wszystko po to, aby samochód prezentował się znakomicie. W końcu perfekcja zależy od detali.

Mieliśmy przyjemność sąsiadować z firmą Selected i studiem detailingowym Diamond Rose. Niby konkurencja, ale jakże przyjazna 🙂 Długie godziny rozmów o motoryzacji, detailingu i… życiu 😉 Dziękujemy za tak wyborne towarzystwo.

Ciężko wyobrazić nam sobie Are U 9ted? bez Fabiana i jego niepowtarzalnych rowerów Fbn CustomS. Epickie obrazki z rowerami znalazły się w filmie zlowotym: „AreU9ted? 2017 – the aftermovie”, który bez trudu można odnaleźć w serwisie youtube. Także nasze firmowe z4 dumnie noszące insygnia Lyxig Republik, promujące detailing klasy premium, ma swoją migawkę, tym serdeczniej zachęcamy do sprawdzenia materiału.

Nie samą motoryzacją człowiek żyje…


Sama Rawa Mazowiecka ma wiele do zaoferowania: wspomniany zalew, znany z ubiegłorocznej edycji Are U 9ted? by SELECTED zamek Książąt Mazowieckich czy dworzec kolejki wąskotorowej to zaledwie kilka ciekawych miejsc, które warto poznać!

Organizatorom dziękujemy i gratulujemy. Do zobaczenia na kolejnych edycjach Are U 9ted? !