stylowa butelka z egonomicznym atomizerem żelowego płynu do szyb marki Herrenfahrt; zastosowanie: mycie szybstylowa butelka z egonomicznym atomizerem żelowego płynu do szyb marki Herrenfahrt; zastosowanie: mycie szyb

Herrenfahrt Glasreiniger – Żelowy płyn do szyb 300ml

60,00

🔹Glasreiniger od Herrenfahrt skutecznie usuwa brud i smugi z szyb i lusterek.🔹

Na stanie

Opis

Mycie szyb to zwykle jedna z ostatnich czynności podczas mycia pojazdu. Glasreiniger od Herrenfahrt to żelowy preparat, który skutecznie usuwa brud i smugi z szyb i lusterek, sprawiając że czyszczenie trwa krócej i jest znacznie przyjemniejsze.

Podstawowe informacje:
🔹 Żelowa formuła, która nie odparowuje
🔹 Wykończenie bez smug

Jest wiele powodów, dla których powinieneś traktować swój samochód specjalnym środkiem do czyszczenia szkła od Herrenfahrt. W przeciwieństwie do zwykłych środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym, formuła naszego środka Glasreiniger jest bardziej skuteczna w walce z zabrudzeniami typowymi dla aut. Ze względu na galaretowatą teksturę preparat lepiej przylega do powierzchni, rozwijając swoją pełną moc. Z łatwością usuwa plamy tłuszczu, pozostałości wosku, osady nikotynowe i ptasie odchody, co istotne bez smug.

Preparat można stosować również w domu, w biurze, bo przecież skuteczne mycie szyb nie jest zarezerwowane dla detailingu.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząśnij butelką i spryskaj miejsce do czyszczenia na dużym obszarze preparatem Glasreiniger, a następnie wytrzyj je za pomocą czystej i suchej mikrofibry. W przypadku uporczywych zabrudzeń zalecamy stosowanie glinki wraz z lubrykantem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.