czarna butelka pasta polerska Herrenfahrt Medium X-Cut 2000 Polishczarna butelka pasta polerska Herrenfahrt Medium X-Cut 2000 Polish

Herrenfahrt – Medium X-CUT 2000 Polish 250ml

66,00

Pasta polerska Herrenfahrt X-Cut 2000 Polish usuwa szlif po papierze ściernym P2000. Jest przeznaczona do jednoetapowej korekty lakieru. Zapewnia błyszczące wykończenie. Sprawdza się na lakierach miękkich i średniotwardych i/lub mocno wyblakłych.

Na stanie

Opis

Pasta polerska Herrenfahrt Heavy X-Cut 2000 Polish z linii Performnce Series to rewolucyjny środek do polerowania o wysokiej ścieralności do jednostopniowej korekty lakieru. Przeznaczony do miękkich i średnich lakierów. Pasta usuwa szlif po papierze ściernym P2000.

Pasta polerska Herrenfahrt Heavy X-Cut 2000 Polish to obietnica bezpyłowej i idealnej korekty lakieru. Pracujesz nie pozostawiając swirli i hologramów, nawet przy dłuższym procesie korekty. Pasta zapewnia błyszczące wykończenie.

Co więcej pasta polerska Herrenfahrt to także krótszy czas pracy.

W linii Performance Series dostępna jest również pasta Heavy X-CUT 1000 Polish 250ml.

 

Sposób użycia:
Przed użyciem porządnie wstrząśnij butelką. Dokładnie wyczyść powierzchnię lakieru. Użyj 3-4 kropli wielkości grochu na niebieskim padzie polerskim HERRENFAHRT zamocowanym na maszynie polerskiej. Pracuj etapowo i równomiernie na małych odcinkach. Najpierw rozprowadź pastę na najniższym poziomie. Następnie poleruj przy najwyższej prędkości maszyny i spokojnych ruchach rąk, aż pasta stanie się nieco przezroczysta.
Jeśli jest to konieczne, pracuj na lakierze z mniejszą prędkością i większym naciskiem.
Pracując na bardzo miękkim lakierze, najpierw przetestuj działanie na małym, mniej widocznym obszarze.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.