czarna butelka 250ml preparatu do czyszczenia skóry Herrenfahrt Performance Series - Smooth Leather Cleanerczarna butelka 250ml preparatu do czyszczenia skóry Herrenfahrt Performance Series - Smooth Leather Cleaner

Herrenfahrt – Smooth Leather Cleaner 250ml

80,00

Smooth Leather Cleaner to delikatny preparat zapewniający najlepsze czyszczenie wyrobów z gładkiej skóry.

Na stanie

Opis

Smooth Leather Cleaner z linii Herrenfahrt Performance Series to profesjonalny, bezpieczny dla Ciebie i dla środowiska preparat do czyszczenia tapicerki z gładkiej skóry i innych wyrobów skórzanych, takich jak buty, torebki czy rękawiczki.

Smooth Leather Cleaner  to skuteczny i jednocześnie delikatny środek czyszczący. Usuwa nawet trwałe plamy i brud, nie uszkadzając skóry. Czyszczenie skóry jest proste i bezpieczne.

Sposób użycia:

Potrzebna Ci będzie gąbka do czyszczenia skóry. Zwilż gąbkę letnią wodą, wyciśnij i pozostaw lekko wilgotną. Następnie nałóż dużą kroplę Smooth Leather Cleanera na gąbkę i ściskaj gąbkę, aż do uzyskania piany. Dobrą alternatywą są również dozowniki spieniające.

Czyszczenie wyrobów przeprowadzaj kolistymi ruchami. Staraj się rozprowadzać preparat po materiale, nie wcieraj go w skórę. Następnie przetrzyj czystą i suchą ściereczką z mikrofibry.

Skóra będzie dosychać przez 30-60 minut. Tyle czasu powinno się poczekać przed nałożeniem odżywki lub preparatu zabezpieczającego np. Smooth Leather Protection.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.