efektowna butelka Ultra Gloss Detailer z Herrrenfahrt Performance Seriesefektowna butelka Ultra Gloss Detailer z Herrrenfahrt Performance Series

Herrenfahrt – Ultra Gloss Detailer 300ml

100,00

Ultra Gloss Detailer z linii Herrenfahrt Performance Series zapewnia w kilka chwil wyjątkowy, głęboki i mokry połysk, tzw. wet look

Na stanie

Opis

Ultra Gloss Detailer to wysoce skuteczny i szybki w użyciu detailer do szybkiego zabezpieczenia lakieru i stworzenia ultra połysku. O ile Nabłyszczacz 300ml (Spruhglanz) jest dedykowany klasycznym samochodom i supercarom, tak ten kosmetyk został opracowany pod kątem nowych lakierów.

 Z Ultra Gloss Detailer osiągniesz charakterystyczny, głęboki  połysk. Efekt szklistości robi wrażenie!

Zaawansowany spryskiwacz pomaga aplikować niewielką ilość płynu, wystarczającą do uzyskania fenomenalnych efektów. Zapomnij o zasadzie „im więcej tym lepiej”.

Podstawą formuły jest bezpieczny dla środowiska monomeryczny krzem. Taka forma nie tworzy kryształów, nie jest więc groźna dla dróg oddechowych. Produkt nie zawiera alkoholu, a zatem nie odparowuje. Ten detailer nie zawiera też wosku, rozpuszczalników ani silikonów. Aplikacja jest banalna, a zatem przyjemna.

Składniki aktywne zawarte w Ultra Gloss Detailer są w 100% biodegradowalne. Produkt jest więc bezpieczny dla środowiska, dla użytkownika i oczywiście dla pojazdu.

Ma uniwersalne zastosowanie, można go aplikować na: 

  • powierzchnie lakierowane,
  • drewno,
  • stopy metali i metali (np. chrom),
  • powierzchnie gumowe i plastikowe.

Nie powoduje wysychania materiału, a pięknie nabłyszcza. Stosuje się go jako ostatni etap pielęgnacji samochodu – po umyciu, polerowaniu i woskowaniu.

Sposób użycia:
Ultra Gloss Detailer stosuj na oczyszczonej, najlepiej wypolerowanej powierzchni, rozpylaj i poleruj ściereczką z mikrofibry. Może być stosowany na wosk lub zamiast wosku. Aplikacja na inne powłoki (ceramiczne, kwarcowe) także przyniesie świetne efekty.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.