Herrenfahrt – Wosk Premium Carnauba 30g v2

150,00

Hybrydowy wosk samochodowy łączący najdoskonalszą carnaubę z azotkiem boru. Dla wydłużonej ochrony i najgłębszego połysku.

Na stanie

Opis

Herrenfahrt wosk do samochodu premium (Premium Carnauba Wax).
Podstawowe informacje:
  • Zawiera 35% czystego Wosku Carnauba T1
  • Formuła hybrydowa: łączy efekty wosku Carnauba i azotku boru
  • Brak syntetycznych rozpuszczalników
  • Pierwszy na świecie wosk bio-hybrydowy
  • Fascynujące wykończenie o głębokim połysku
  • Łatwy do nakładania (wersja druga, z łatwą aplikacją)
  • Tworzy twardą i gładką powierzchnię
  •  Stały efekt lotosu (spływania wody)

Lyxig Republik z dumą przedstawia pierwszy na świecie wosk biohybrydowy od marki Herrenfahrt! To połączenie innowacyjnych rozwiązań z formułą tradycyjnego wosku samochodowego. Mamy tu najczystszą carnaubę T1 oraz azotek boru, czyli drugą najtwardszą (po diamencie) substancję na świecie. To właśnie dodatek tego drugiego związku zapewnia widoczną i namacalną twardość zabezpieczonej powierzchni, odporną na warunki pogodowe.

Wosk Premium Carnauba jest naturalny. Oznacza to, że nie znajdziesz tu syntetycznych solwentów. Co ważne wosk jest przy tym łatwy w aplikacji i wydajny. Dzięki dodaniu olejków eterycznych otrzymujemy gładką i bogatą fakturę, która zapewnia głęboki połysk lakieru.
Wosk jest tworzony metodą rzemieślniczą w manufakturze w Mannheim w Niemczech. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość i doskonałe rezultaty niezależnie od tego jaki typ i kolor lakieru ma samochód.

 

Stosowanie:

Nałóż bardzo cienką, równą warstwę wosku do samochodu Herrenfahrt z pomocą załączonej gąbki, pamiętając że nie znajduje to zastosowania zasada: „im więcej tym lepiej”. Ilość odpowiadająca orzechowi średniej wielkości wystarczy do nałożenia wysoce skutecznej warstwy wosku na średniej wielkości samochodzie.
Nakładaj wosk stosując lekki nacisk, wykonując ruchy poprzecznie (w przód i w tył, poziomo i pionowo). Dotyczy to całej powierzchni lakierowanej samochodu. Następnie pozostaw na 20-30 minut. W kolejnym kroku usuń nadmiar wosku i poleruj dołączonym do zestawu ręcznikiem z mikrofibry.

Uwaga:

W celu uzyskania zadowalających wyników, zaleca się wstępne przygotowanie lakieru z pomocą Glinki wraz z Lubrykantem oraz Politury. Na tak przygotowanej powierzchni lakieru wosk przywiera znacznie ściśle i ochrona jest znacznie bardziej wydajna.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.