Elegancki zestaw do pielęgnacji skóryElegancki zestaw do pielęgnacji skóry

Herrenfahrt – Pielęgnacja skóry (zestaw)

800,00

Kompletna kolekcja Herrenfahrt do pielęgnacji skóry zamknięta w przepięknej skórzanej torbie – doskonały prezent na Dzień Matki, Dzień Ojca, a także na Dzień Dziecka 😉

Na stanie

Opis

Czy pielęgnacja skóry jest tak trudna, jak się wydaje? Zdecydowanie nie, ale jak przy wszystkich zabiegach detailingowych ważna jest regularność. A zatem jeżeli masz zamiar przeprowadzić pełną kurację pielęgnacyjną wyrobów ze skóry: tapicerki w samochodzie, mebli, odzieży czy akcesoriów, ten zestaw zawiera absolutnie wszystko, co potrzebne, aby skóra zachowała wieczną młodość:
• Głęboko Oczyszczający Tonik (delikatnie oczyszcza skórę z uporczywych plam i brudu) 150ml
• Sealant chroniący kolor (zabezpiecza jasną skórę przed wodą, brudem i promieniami UV) 150ml
• Odżywka dla skóry (zapewnia zarazem ochronę i odżywienie przywracając pierwotny wygląd skóry) 150ml
• Krem rewitalizujący (bogata formuła odżywiająca i przywracająca właściwe nawilżenie i natłuszczenie) 150ml
• Gąbka czyszcząca
• 2 aplikatory do pielęgnacji skóry
• Ręcznik z mikrofibry do pielęgnacji skóry

Co więcej wszystkie do kosmetyki zamknięte są w stylowym, ręcznie wykonanym skórzanym etui, dla bezpiecznego i wygodnego przechowywania i transportu.

Aplikacja:

Pełna pielęgnacja skóry jest procesem kilkuetapowym i może zająć dużo czasu. W przypadku pielęgnacji tapicerki samochodowej warto poświecić cały dzień na aplikację kolejnych preparatów, aby miały czas na całkowite wysychanie.

Rozpocznij od starannego oczyszczenia powierzchni skórzanej. Zwilż gąbkę czyszczącą niewielką ilością toniku (Tiefenreiniger), a następnie ściśnij kilkakrotnie gąbkę, aby wytworzyć warstwę piany. Delikatnymi, kolistymi ruchami usuń zanieczyszczenia. Oczyść powierzchnię pucerką ( ściereczką). Poczekaj aż wyschnie (potrwa to ok. 30 minut). W przypadku silnie zabrudzonych powierzchni konieczne może okazać się powtórzenie procesu oczyszczania. Usuń nadmiar piany załączoną pucerką. Gąbkę spłucz dokładnie wodę i pozostaw do wyschnięcia.

Uwaga:

Nie używaj preparatu na skórze szczotkowanej lub lakierowanej, takiej jak nubuk lub zamsz. Na sztucznych skórach może powodować odbarwienia. Dlatego przetestuj działanie środka w niewidocznym miejscu – jeśli po przetarciu skóry pojawi się odbarwienie, nie stosuj preparatu na pozostałej powierzchni.

Następnie zastosuj sealant do skór (Farbbarriere), aby wytworzyć powłokę ochronną przed odbarwieniami. Nanieś niewielką ilość preparatu na załączony aplikator (pad piankowy). Kolistymi, delikatnymi ruchami rozprowadź preparat i pozostaw do wyschnięcia.
Sealant został opracowany dla jasnych odcieni skórzanej tapicerki.

Popękana i spłowiała skóra potrzebuje dodatkowej kuracji kremem rewitalizującym (Revitalcreme). Unikalna formuła preparatu przywraca właściwe nawilżenie i natłuszczenie skóry, odkrywając pierwotne piękno wyrobów skórzanych.
Wstrząśnij porządnie butelką przed użyciem. W pierwszym kroku nałóż niewielką ilość kremu na aplikator (czarny pad piankowy). Następnie wsmaruj krem w skórę i pozostaw do wyschnięcia, pozwalając preparatowi wniknąć i i wzmocnić materiał. Elementy odsłonięte mogą wymagać podwójnej aplikacji kremu.

Ostatni krokiem w pielęgnacji jest zastosowania odżywki, która ma przywrócić naturalną warstwę ochronną, chroniąc powierzchnię skórzaną przed szkodliwymi wpływami. Odżywka bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia żadnych resztek.

Porządnie wstrząśnij butelką przed użyciem. Nałóż trochę balsamu na aplikator (pad piankowy) i rozprowadź z lekkim naciskiem , kolistymi ruchami po powierzchni skórzanej. W odsłoniętych miejscach, takich jak podłokietniki, siedziska i oparcia, warto zastosować dwie warstwy preparatu. Bezpośrednio po nałożeniu preparatu skóra może stać się błyszcząca, jednak po całkowitym wchłonięciu odżywki, przywrócona zostanie naturalna matowość.
Regularne stosowanie odżywki zapobiega pękaniu skóry ze względu na jej nadmierne wysychanie, pozwalając zachować oryginalny wygląd skóry bez lepkiego odczucia.

Jak postępować z brudnymi akcesoriami?

Aplikator piankowy można prać w temperaturze do 60˚ C (bez użycia środków zmiękczających).
Gąbka czyszcząca – po zastosowaniu toniku wystarczy dobrze wypłukać i pozostawić do wyschnięcia
Pucerka/ Ręcznik z mikrofibry może być prany w temperaturze do 60˚ C (bez użycia środków zmiękczających).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.