Motor Show 2018 w Poznaniu trzyma poziom

Drugą imprezą w 2018 roku, którą wsparliśmy sponsorsko było Blackzone18 będące integralną częścią Poznań Motor Show 2018. To nasz drugi udział w tej imprezie, z czego bardzo się cieszymy.

Samochody, motocykle, gwiazdy

Poznań Motor Show 2018 pozostają największą imprezą motoryzacyjną w Polsce. Można wiele zarzucić organizatorom -przestarzała infrastruktura, miejsca błagające o remont, niewystarczające zaplecze gastronomiczne. Jednak te sprawy nie mają bezpośredniego przełożenia na samą wystawę. A ta trzyma poziom.

Z nowości prezentowano Mercedesa AMG Project One, Ferrari Portofino, Hondę NSX, Volvo V60, Volkswagena Touarega, Peugeota 508, Hyundaia Santa Fe czy Mazdę 6 Sport Kombi. BMW pokazało kilka naprawdę pięknych modeli BMW i8 Roadster, matowe M5 czy nowiutkie X4…
Była też okazja zapoznać się z nową marką Cupra prezentującą model Ateca i wpadający w oko e-racer. Bardzo ładnie prezentowało się Porsche, ze szczególnym wskazaniem na 911 GT2 RS. Hala grupy VAG zdecydowanie mogła się podobać.
Dla fanów jednośladów przygotowano Stunt Wars, konkurs Custom Motor Show czy spotkanie z żużlowcem Patrykiem Dudkiem.

Blackzone – strefa aut modyfikowanych

Nasze kosmetyki samochodowe i akcesoria premium można było zobaczyć, poznać, przetestować i nabyć na naszym stoisku w strefie Blackzone. Jest to strefa poświęcająca uwagę modyfikacjom w samochodach.
Czarna strefa wypełniła się autami pomodzonymi mechanicznie, stylistycznie i akustycznie. Miło nam było sąsiadować z najlepszym w Polsce Oplem Vectrą, którego właścicielem jest Ninja (serdecznie pozdrawiamy). Ciekawych projektów było więcej.
Było też bardzo hałaśliwie, ale cóż, taki urok Blackzone… Włosy tańczące na falach dźwiękowych to zdecydowanie jeden ze znaków rozpoznawczych tej strefy.

2017 a 2018

Czy coś się zmieniło od zeszłego roku? Na pewno nasza oferta. Mieliśmy okazję prezentować świeżutką linię Herrenfahrt Performance Series, a w niej cudowny Ultra Gloss Detailer. Ale ekipa skupiona wokół Blackzone pozostała sympatyczna i oddana temu, co robi, dlatego te dwa dni spędziliśmy bardzo miło. Tym bardziej że odwiedziło nas mnóstwo profesjonalistów i amatorów detailingu. Godziny rozmów o pielęgnacji aut minęły nam niczym minuty :]