Poznań Motor Show 2017

W 2017 roku LyxigRepublik po raz pierwszy wystawiał się na targach motoryzacyjnych w Poznaniu – Poznań Motor Show, prezentując ekskluzywne kosmetyki samochodowe premium, a także akcesoria do detailingu marek Herrenfahrt, MadCow Detailing i Wo-Wo. Zdecydowanie najczęściej komentowane podczas tego wydarzenia były nie-ubrane hostessy na strefie marki Kia, jednak poza tym targi prezentowały naprawdę przyzwoity poziom.

Auta na Poznań Motor Show

Właściwie Poznań Motor Show były bardzo udanymi targami, moc odwiedzających, mnóstwo sław i celebrytów, których można było spotkać i na prelekcjach i podczas spacerów po halach. Ale główną rolę grały auta i na szczęście było co oglądać! Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się piękności ze stajni Ferrari: 812Superfast, LaFerrari Aperta, 488 GTB, GTC4 LUSSO. Cieszyły oko „porszaki”, szczególnie Porsche 911 GT3 Cup. I Mercedes AMG GT R -nie dało się przejść obok niego obojętnie. Były i wzbudzające wiele polskiej nadziei: Arrinera Hussarya i wyścigowa Arrinera Hussarya GT3.

Strefa aut modyfikowanych

Można nas było spotkać w specjalnej części Poznań Motor Show poświęconej autom modyfikowanym – BlackZone. Poziom projektów był zróżnicowany, jednak można śmiało twierdzić, że polski tunning idzie w dobrym kierunku. Incydent na placu przypomniał, że motoryzacja to nie jest miejsce na bezmyślne popisy i warto zachować zdrowy umiar.

Mimo że pogoda nie sprzyjała, goście targowi tłumnie odwiedzali strefę, chętnie zaglądając na nasze stoisko. Naturalne woski samochodowe powoli wracają do łask. Po ilości zapytań o możliwości współpracy ze strony studiów detailingowych, widzimy, jak mocno rozwija się nasza branża. Mamy nadzieję, że przynajmniej część powstających firm postawi na najwyższą jakość produktów, gwarantujących skuteczność, bezpieczeństwo stosowania i troskę o środowisko naturalne.

Targi to także możliwości nowej współpracy

Mieliśmy okazję poznać i nawiązać współpracę z kilkoma sklepami i studiami detailingowymi. Oby nasza współpraca trwała jak najdłużej 🙂
Będziemy również pamiętać Poznań Motor Show 2017 jako początek współpracy z Mint Events. Entuzjazm motoryzacyjny aż bije z właścicielki firmy, dlatego nie sposób nie dołączać do wydarzeń spod miętowego szyldu.