zestaw kosmetyków, najlepszy sposób na przygotowanie lakieru przed woskowaniemzestaw kosmetyków, najlepszy sposób na przygotowanie lakieru przed woskowaniem

Herrenfahrt – Pre Wax Kit – Zestaw przed woskowaniem

390,00

Na stanie

SKU: HF-01-PW Kategorie: , , ,

Opis

Idealny pakiet do przygotowania lakieru przed woskowaniem:

    • łatwe w użyciu kosmetyki
    • niemiecka jakość i doświadczenie
    • zapewnia połysk i ochronę

Zestaw zawiera:

 

Owady, pyłki lub pozostałości smoły – to wszystko codziennie zagraża lakierowi samochodu. A także utrudnia jego pielęgnację. Aby nie narazić się na zarysowania i uszkodzenia farby, należy dokładnie oczyścić samochód przed polerowaniem i nakładaniem wosku. Nasz zestaw HERRENFAHRT PreWax zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby delikatnie i kompleksowo oczyścić samochód i usunąć nawet najtrudniejsze cząsteczki brudu.


Poniżej znajduje się krótka prezentacja prawidłowego stosowania kosmetyków znajdujących się w zestawie w celu osiągnięcia najlepszych wyników przygotowania lakieru przed woskowaniem. Niemniej, bardziej szczegółowy opis znajduje się w poszczególnych powiązanych linkach.

Pierwszym krokiem w dbaniu o samochód jest delikatne mycie ręczne.  Koncentrat myjący HERRENFAHRT nadaje się do tego, krótko mówiąc, idealnie. Jego delikatność i efekt nawilżający sprawia, że ​​doskonale nadaje się do klasycznych samochodów i innych wyjątkowych pojazdów. Potrzebujesz  koncentratu do mycia oraz dwóch wiader z czystą, letnią wodą. Jedno będzie służyć do płukania ściereczki myjącej, w drugim należy przygotować mieszaninę myjącą. Warto także uzupełnić swój arsenał o delikatną rękawicę myjącą, taką jak np. Wo-Wo Rękawica myjąca z wełny jagnięcej

Po gruntownym umyciu i opłukaniu pojazdu, można przejść do glinkowania. To ważny etap przed woskowaniem. Głęboko oczyszczającą glinkę najlepiej jest stosować w połączeniu z Lubrykantem (Cleansing Extract) – użycie ich wspólnie spowoduje widoczną i zauważalną czystość i gładkość, a jednocześnie przygotuje lakier do dalszej pracy.

Nakładaj ostrożnie i z lekkim naciskiem, ruchami wzdłużnymi, aż wszystkie drobinki i szorstkie plamy zostaną usunięte. Glinka musi być cały czas dobrze zwilżona. Po zakończeniu tego kroku pojazd jest gotowy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.  Następnie przejdź bezpośrednio do woskowania lub, jeśli wymaga tego lakier, nakładanie wosku poprzedź korektą.

Podsumowując:

Typ użytkownika: zaawansowany, początkujący, profesjonalista

Nakład pracy/ wysiłek: średni
Wynik: fantastyczny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.