samochodowy wosk Herrenfahrt Smooth Carnauba w czarnym pojemniku z szykowną etykietą z pomarańczowymi akcentamisamochodowy wosk Herrenfahrt Smooth Carnauba w czarnym pojemniku z szykowną etykietą z pomarańczowymi akcentami

Herrenfahrt – Smooth Carnauba Wax 100ml

199,00

Wosk samochodowy Smooth Carnauba Wax od Herrenfahrt to gwarancja banalnej aplikacji i wyjątkowej trwałości. Poznaj kosmetyki samochodowe premium!

Na stanie

Opis

Wosk Herrenfahrt Smooth Carnauba Wax z linii Performance Series to w pełni naturalny, pozbawiony sztucznych rozpuszczalników wosk do samochodu oparty na czystej, wysokiej jakości carnaubie. Nasi klienci przyrównują aplikację wosku do nakładania kremu na skórę.  Jest tak banalna i przyjemna, jak to tylko możliwe!

Cechy wosku:
  • pojemność: 100ml
  • bez syntetycznych rozpuszczalników
  • naturalna carnauba pierwszego stopnia czystości [T1]
  • łatwa aplikacja
  • mokry, głęboki połysk
Stosowanie:

Przede wszystkim zaplanuj pracę. Wosk nakłada się panel po panelu. Nałóż bardzo cienką, równą warstwę wosku Herrenfahrt Smooth Carnauba  pamiętając że nie znajduje tu zastosowania zasada: „im więcej tym lepiej”.  Ilość odpowiadająca orzechowi średniej wielkości wystarczy do nałożenia skutecznej warstwy wosku na średniej wielkości samochodzie. Możesz użyć aplikatora albo nakładać wosk czystymi rękoma.

Nakładaj wosk Herrenfahrt Smooth Carnauba stosując lekki nacisk, wykonując ruchy poprzecznie (w przód i w tył, poziomo i pionowo). Dotyczy to całej powierzchni lakierowanej samochodu. Następnie pozostaw na 30-45 minut. W kolejnym kroku usuń nadmiar wosku i poleruj ręcznikiem z mikrofibry. Warto jest po całym procesie zapewnić samochodowi czy innemu zabezpieczanemu pojazdowi co najmniej godzinny „odpoczynek” z dala od kurzu i wody.

Uwaga:

W celu uzyskania najlepszych wyników, zaleca się , oprócz detailingowego, starannego mycia, wstępne przygotowanie lakieru z pomocą Glinki np. marki Herrenfahrt lub Wo-Wo wraz z Lubrykantem oraz Politury. W przypadku bardziej zużytych lakierów konieczne jest przeprowadzenie korekty maszynowej.  Na tak przygotowanej powierzchni lakieru wosk przywiera znacznie ściśle i ochrona jest znacznie bardziej wydajna.

Jeżeli szukasz wosku naturalnego, który utrzymuje się na samochodzie naprawdę długo, zapraszamy do zapoznania się z Woskiem Premium Carnauba. Na początek przygody z marką Herrenfahrt najlepiej sprawdzi się z pewnością Trial Box.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.